НАШІ ПОСЛУГИ

Це унікальна упаковка
Ми можемо запропонувати розробку
унікальної упаковки, яка буде
сприяти просуванню Вашого бренду.

Конструктив

Розробка конструктиву упаковки
Розробка конструкції – це трудоємний процес,
який ми поділяємо на декілька етапів

1. Генерація та відбір ідей

При розробці конструкції наші фахівці приділяють особливу увагу формі, адже вона може нести в собі не менше інформації про продукт, ніж нанесений на неї дизайн. Наші конструктори постійно досліджують ринок упаковки, шукають нові варіанти конструкції, враховуючи її функціональне призначення і практичність.

Ще один важливий момент, на який ми завжди звертаємо увагу - це оптимальне розміщення виробу на друкарському аркуші з мінімальними залишками. При великих накладах, зменшивши розгортку всього на кілька міліметрів, або, наприклад, замінивши одну ручну операцію на автоматизовану, можна економити тисячі або сотні тисяч гривень.

2. Створення концепції нової упаковки

Концепція визначає мету/цілі розробки і що нова упаковка повинна робити для товару. При розробці концепції ми визначаємо напрям і встановлюємо завдання, які потрібно вирішити в процесі розробки. Головне у концепції - виділити такі характеристики упаковки і знайти такі рішення, які задовольнятимуть запити споживачів і принесуть успіх на ринку. Формування вихідних вимог є найважливішим етапом планування і розробки упаковки. Він є нашою колективною роботою, що вимагає участі багатьох фахівців: конструктора, керівника виробництва, логіста, дизайнера, маркетолога і менеджера.

Ми завжди думаємо про те, щоб наша упаковка могла вирішувати цілий ряд завдань:

- дотримання санітарно-гігієнічних норм;
- раціоналізація зберігання і транспортування;
- залучення покупців, виділення товару серед аналогічних;
- дозування продукції, зручне користування упаковкою і упакованим товаром;
- економія фінансових коштів, матеріальних, енергетичних і трудових ресурсів;
- екологічність та утилізація упаковки.

3. Розробка прототипу виробу

Наші конструктори у своїй роботі використовують сучасне спеціалізоване програмне забезпечення, яке містить велику бібліотеку готових конструкцій і дозволяє автоматизувати і істотно полегшити проектування як стандартних, так і нестандартних виробів.

Власне виробництво, оснащене високоточним ріжучим планшетним плотером, що дозволяє оперативно виготовляти зразки виробів на широкому асортименті листових матеріалів для випробувань (папір, картон, гофрокартон, пластик), примірки продукту і остаточного узгодження конструкції.

Додрукарська підготовка

Компанія SABONA надає послуги з додрукарської підготовки

Ми не займаємося розробкою і створенням креативного дизайну для Вашої компанії. Однак, при наявності лого і контактних даних компанії, спеціаліст з додрукарської підготовки може допомогти розмістити їх на макеті.

До переліку наших послуг по додрукарській підготовці входить:

- Перевірка макета (шрифти, кольороподіл, вильоти тощо).
- Внесення необхідних корективів в макет з урахуванням особливостей друкарського та післядрукарського обладнання (кольорокорекція, розстановка трепінгу тощо).
- Виготовлення кольоропроби (кольорового зразка кінцевого виробу).
- Виготовлення електронного спуску шпальт з урахуванням подальшої післядрукарської обробки виробу (бігування, фальцювання, розрізування, висікання тощо).
- Виготовлення кольороподілених діапозитивів (виведення плівок) або відправка електронних спусків шпальт на пристрій CTP для виготовлення друкарських форм.
- Виготовлення друкарських форм для друкарського обладнання і подальшого друку виробів.
- Друк тиражу.

Не знайшли те, що шукали?

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжетсья з вами найближчим часом!