Skip to main content

Паперова Еко-упаковка
з вашим логотипом

Якісна паперова упаковка з логотипом від компанії SABONA - кращого виробника еко-упаковки в Україні

Пакети з брендованим логотипом. Замовити оптом паперове пакування Київ Україна.
Паперова упаковка для Суші Бургерів. Для їжі з ресторану оптом. Брендування, упаковка з логотипом Київ Україна
Упаковка Суші Бургер Торти Їжі з ресторану оптом. Купити паперове брендоване пакування Київ Україна
Паперова Еко упаковка з логотипом. Купити упаковку, виробництво на замовлення
Подарункові пакети оптом. Купити паперові пакети для подарунків брендовані Київ Україна

Нам довіряють

Купити упаковку Київ Україна. Готове паперове впакування із щільного картону

Готова упаковка

Продажі вже йдуть, а гарної упаковки немає?

Купити упаковкуarr
Дизайн упаковки Київ Україна. Розробка дизайну паперової упаковки із щільного картону

Дизайн упаковки

Потрібна брендована упаковка для зростання продажів?

Замовити упаковкуarr

Допоможемо Правильно

запустити продаж нових продуктів

Замовити консультаціюarr Докладнішеarr
Створення паперового впакування для нової продукції Київ Україна. Розробка нової паперової упаковки із щільного картону

SABONA

Напрямок нашої роботи цілком і повністю орієнтований на клієнта, на соціальний маркетинг та екологічність

Ми завжди прагнемо до того, щоб наші конструкції упаковки були універсальними, функціональними, ергономічними, економічними та екологічними.

Ігор Шулежко

Мені подобається їх підхід. Роблять дуже якісно та круто. І можна зробити мінімальне замовлення! А ще у них класні керівники Сергій та Ростислав. Мені подобається, що з ними можна домовитися і договір завжди чинний. Хлопці, дякую ВАМ!

Опт та роздріб: Київ, вся Україна

Наші популярні види упаковки

Відкрити весь каталогarr
Брендована упаковка паперова. Купити оптом, замовити з логотипом
Брендована упаковка
Від: 10.00 грн
Брендовані подарункові коробки. Купити оптом, замовити з логотипом фірмові подарункові коробки з паперу
Подарункові коробки
Від: 6.50 грн

Паперова еко упаковка Київ. Подарункові коробки, крафт пакети, картонні коробки від фабрики SABONA

Презентувати подарунок у гарній упаковці - зараз уже не справа смаку, це вимога сучасного ринку для успішного продажу. Сучасні технології дозволяють нам втілити в реальність найсміливіші мрії щодо упаковки для подарунка. Плавні лінії, спеціальні ніші, вставки, зручні ручки, гарний колір та дизайн упаковки - тут практично немає обмежень.

Паперова упаковка з крафт картону

Упаковка із щільного крафтового паперу або крафт картону набуває все більшої популярності як серед виробників побутових товарів , так і серед закладів, що працюють з доставкою їжі: упаковка для бургерів, упаковка для піци, упаковка крафт-картону для суші. Паперова упаковка із щільного крафт-картону або гофрокартону гіпоалергенна і має всі якості екологічно чистого продукту.

Відносно недорога ціна, привабливий природний зовнішній вигляд а також природні якості протистояти транспортним деформаціям, роблять упаковку з крафт-картону практично ідеальним рішенням і для оформлення будь-якої товарної продукції та для упаковки для доставки їжі на винос.

Фабрика паперової упаковки САБОНА у м. Київ пропонує своїм клієнтам на вибір: купити вже готову крафтову упаковку, зробити брендування такої готової упаковки, – надрукувати на упаковці логотип та реквізити вашого суші-ресторану або піцерії. Також, ви можете замовити розробку власної унікальної крафт-упаковки, якої не буде в жодного з ваших конкурентів.

Подарувальні коробки та пакети

Подарункові пакети (або інакше паперові пакети для подарунків) зараз обов'язково є в кожному бутіку, невеликому крафтовому магазині, ресторані або сімейній пекарні. Погодьтеся, коли відвідувач йде з покупкою в гарному зручному подарунковому пакеті, це гарний заділ на повторне відвідування та привернення уваги його друзів. Будь-яка палітра, від консервативного чорно-білого до яскравого молодіжного дизайну - в бюро дизайну упаковки СаБоНа ви можете замовити брендовані подарункові пакети або створити яскравий дизайн-настрій.

Паперові крафт пакети та картонні коробки

Паперові крафт пакети - це тренд нового тисячоліття, продиктований зростанням інтересу до ідеї еко-споживання. Сьогодні упаковка повинна бути не тільки красивою, функціональною, а й екологічно чистою, легко переробною. Всі ці вимоги реалізовані в такому простому вигляді упаковки, як Паперові крафт-пакти - вони досить міцні, екологічні, їх легко утилізувати. Крім цього, сьогодні можна нанести на крафт-пакет логотип вашої компанії, зробити повне брендування або яскравий малюнок.

Картонні коробки сьогодні застосовуються скрізь, все більше виробників відмовляється від пластикової упаковки, на користь екологічно чистих коробок із щільного картону. Картонні коробки для переїзду, коробки для зберігання, картонні коробки як упаковка продукції. Сучасні коробки з якісного тонкого картону можна використовувати для доставки піци, суші, бургерів. При виробництві пакувальних коробок для доставки їжі, фабрика СаБоНа використовує спеціальний картон із жиростійким покриттям.

Виробництво еко-упаковки. Фабрика Сабона Київ, Україна

SaBoNa - це фабрика з найсучаснішим обладнанням для виробництва зручної та красивої еко-упаковки. Ми допоможемо вам розробити та створити ідеальну упаковку, яка відповідає всім стандартам екологічності.

Виробництво еко-упаковки сьогодні це довгий процес вибору дійсно якісного еко-картону, ретельний підхід до вибору правильного конструктиву та втілення кінцевого продукту у вигляді готової привабливої ​​еко-упаковки. Ви завжди можете вибрати і швидко купити еко-упаковку у нашому Магазині або замовити власний дизайн, форму та брендування для виробництва еко-упаковки під ваші продукти або товари.

Брендування упаковки на замовлення

Якщо ви хочете вигідно відрізнятися від конкурентів, завжди залишати тільки приємні враження від ваших продуктів, - вам точно потрібна унікальна брендована упаковка.

Замовити виготовлення брендованої упаковки для магазину або лінійки продуктів ви можете на нашому сайті у спеціальній формі Замовлення продукції, а подивитися перед цим каталог типових форм можна у розділі Брендування упаковки.

Кваліфіковані спеціалісти фабрики Сабону допоможуть вам підібрати ідеальну форму та дизайн для пакування вашого бренду.

Друк логотипу та фірмове упакування

Найпростішим, але не менш дорогим рішенням брендування продукції є створення фірмової упаковки з логотипом вашої компанії.

Не завжди можна нанести логотип на продукцію, наприклад, на суші, бургер, піцу, торт або інший вид кулінарних виробів. Але завжди можна замовити фірмову паперову упаковку з печаткою логотипу - це недороге рішення дозволить вам і красиво презентувати продукт і зберегти його товарний вигляд під час доставки покупцю.

Вирішилися? Зателефонуйте нам сьогодні, або заповніть просту форму замовлення. Ми швидко створимо привабливий дизайн та надрукуємо логотип на вашій фірмовій упаковці.