Skip to main content

Брендування упаковки

Брендована упаковка, виготовлена з екологічно чистих матеріалів, набуває великої популярності останнім часом. Замість звичних для всіх поліетиленових пакетів на перший план виходить використання тари з паперу. Процес полягає у нанесенні інформації на поверхню пакувального матеріалу з рекламною метою. Це може бути картонна коробка або звичайнісінький пакет.

Брендована упаковка

Переглянути все

Брендування та візуальна складова в цілому – така ж важлива частина бізнес-стратегії, як налагодження виробництва.

Логотип, кольори, шрифти і, звичайно ж, брендована упаковка – це та сама візитна картка, без якої не обійтись. Давно доведено, що покупець, ухвалюючи рішення, найчастіше вибирає товар, який уже «десь бачив».

Брендування упаковки Київ Україна. Виробництво виготовлення брендованої паперової упаковки

Нам довіряють

Ігор Шулежко

Мені подобається їх підхід. Роблять дуже якісно та круто. І можна зробити мінімальне замовлення! А ще у них класні керівники Сергій та Ростислав. Мені подобається, що з ними можна домовитися і договір завжди чинний. Хлопці, дякую ВАМ!

Брендована упаковка. Паперові пакети, коробки для продукції, їжі на винос та інші товари

Брендована упаковка є одним із найдоступніших засобів залучення клієнтів до здійснення повторних покупок. І не важливо, ви надрукуєте на упаковці невеликий логотип вашого бренду або замовите повністю брендовану упаковку в оригінальному дизайні і виконанні упаковки – це все одно буде працювати, більшою чи меншою мірою .

Чому брендована упаковка працює

Будь-яке брендування або розміщення відомої реклами з логотипом компанії націлене на те, щоб потенційний покупець запам'ятав саме вас, назва вашої компанії, логотип, фірмовий стиль. Однак часто рекламні бюджети витрачаються швидко, а нових клієнтів майже не приходить. Це з неправильної вибіркою аудиторії (місцем розміщення, невеликою кількістю показів, невдалим носієм тощо.). Справді, правильна рекламна кампанія – це мистецтво.

Інша справа - паперова упаковка, вона завжди дістанеться тому, хто готовий купувати саме ваші товари, кондитерську або парфумерну продукцію, або замовляти доставку вашої їжі на винос.

Красива брендована упаковка від компанії SABONA (м. Київ)

Компанія SABONA професійно займається розробкою якісного брендованого пакування з 2006 р. За цей час ми зробили сотні видів оригінального дизайну брендованої паперової упаковки для клієнтів з усіх регіонів України (Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів тощо).

Ми допоможемо вам розробити красиву упаковку з логотипом або оригінальну брендовану паперову упаковку під будь-який вид продукції: від окулярів та парфумерії – до упаковки суші, піци, бургерів.

Інженери – проектувальники та дизайнери паперової упаковки SABONA можуть запропонувати вам як стандартний форм-фактор упаковки, так і розробити щось зовсім нове та незвичайне. Наприклад, красиву складну упаковку зі вставками у стилі вашого бренду або якісну еко-упаковку в сучасному міському стилі.

Замовити брендовану упаковку просто

У розділі сайту SABONA – «Брендована упаковка» ви зможете переглянути каталог готових дизайнів та форм для брендування паперових пакетів та упаковки. Це далеко не всі позиції, а більш ознайомчий каталог упаковки в різних розмірах та форматах, яку можна швидко брендувати або нанести логотип компанії.